Погребищенський дошкільний навчальний заклад №3 «Дивосвіт» поповнився ще однією групою.

  Це була радісна подія і для дітей, і для дорослих, її погребищани чекали з нетерпінням. Ще двадцять маленьких жителів Погребища почнуть готуватися до школи в комфортних умовах дошкільного закладу. Додаткова група стала шостою в цьому дитячому садку. Таким чином проблему з нестачею місць вдасться наблизити до вирішення.

 

  Протягом декількох місяців за рахунок коштів з місцевого бюджету проводився ремонт приміщення, і вже сьогодні перед нами постав оновлений, затишний груповий осередок.

  На урочисте відкриття нової групи було запрошено голову райдержадміністрації Сергія Скарбовійчука, начальника відділу освіти Зінаїду Бутенко, міського голову Анатолія Білика, директора Погребищенської школи №2 Ольгу Гнатюк, представника народного депутата Руслана Демчака Володимира Никитюка. Вони зичили всім працівникам сил та натхнення, щоб виховувати наших дітей здоровими і розумними та вручили подарунки.

  Після перерізання символічної стрічки, завідувач ДНЗ Наталія Адаменко запросила усіх присутніх оглянути ігрову кімнату і спальню.

  Продовжили святковий захід Андріївські вечорниці. Приймала гостей тітка Наталія (старший вихователь старшої групи). Вона замісила та поставила в піч калиту, а поки та випікалась, дітки з господинею співали й виконували українські танці.

  Потім дістали з печі калиту і за старим звичаєм почепили на червоній стрічці. Оберігав калиту від багатьох бажаючих пан Калитецький, який нападників, що скакали на білому коні, притрушував сажею. На завершення свята тітка Наталія всіх частувала рум’яною калитою.

  За матеріалами районної газети «Колос»

 

Відкрито шосту групу в дитячому садку №3 «Дивосвіт»

Відкрито шосту групу в дитячому садку №3 «Дивосвіт»

Відкрито шосту групу в дитячому садку №3 «Дивосвіт»

Відкрито шосту групу в дитячому садку №3 «Дивосвіт»