Шановні фермери Погребищенського краю!

  Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом!

  Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих фермерських справ. Фермер – не тільки професія, а життєве покликання.

  В усі часи, як повелося з давніх-давен, сільськогосподарська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця.

  Ваша праця – не просто робота на землі, а дбайливе господарювання і найширша спеціалізація, колосальна напруга сил і повна самовіддача. Цінність і важливість вашої роботи заслуговує на визнання і увагу!

  У цей святковий день дякую тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу.

  Завдяки Вашим працьовитим «золотим руками», хліборобській мудрості та напруженій самовідданій праці живе наша українська нива, розвивається сільське господарство.

  Хочеться побажати Вам благополуччя, фінансових здобутків, економічного зростання, процвітання вашому господарству, багатих врожаїв і міцного здоров’я Вам і Вашим близьким!

  Впевнений, Ваш багатий професійний досвід, наполегливість та працелюбність сприятимуть стабільному розвитку сільського господарства нашого краю.

  З повагою міський голова Сергій Волинський