22 червня в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулися покладання квітів до обеліска Слави.

  У заході взяли участь перший заступник міського голови Євген Потучек-Запольський, заступник міського голови Олександр Тригуб, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Леся Фроєско, голова відокремленого підрозділу організації ветеранів України Погребищенської територіальної громади Надія Сінкевич, керівники та спеціалісти структурних підрозділів міської ради.

  80 років тому розпочалася одна з найдраматичніших сторінок Другої світової війни: початок відкритого військового протистояння між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом. Відповідно до Указу Президента України, цей день встановлено з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих у цій жорстокій війні.

  Друга світова війна стала трагедією передусім для України, яка зазнала величезних людських і матеріальних втрат: окупованою виявилася уся її територія, а виснажлива боротьба населення за фізичне виживання тривала більш ніж три роки. В цій боротьбі віддав життя кожен п’ятий українець.

  Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання, схилили голови на знак глибокої пошани до усіх тих, хто відважно й самовіддано боровся з нацизмом, хто своєю стійкістю, мужністю і самовідданістю на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги показав істинний приклад патріотизму.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради