24 червня відбулася 12-та чергова сесія Погребищенської міської ради 8 скликання. Депутати розглянули 113 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

  В роботі сесії взяв участь заступник начальника управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Володимир Шевчук та Олеся Панасюк, начальник відділу міжнародної та проектної діяльності виконавчого апарату Вінницької обласної Ради.

  Перед початком пленарного засідання міський голова Сергій Волинський звернувся до присутніх із вітальним словом напередодні 25-ї річниці Конституції України та спільно з секретарем міської ради Петром Шафранським вручив Грамоти міської ради за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 25-ї річниці Конституції України вчителям - Леоніду Семикрасу та В’ячеславу Коломійцю.

  Дмитро Мельничук, начальник відділу регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природнього середовища Погребищенської міської ради, доповідав під час розгляду 91-го проєкту рішень щодо оренди земельних ділянок, встановлення меж, заяв на виготовлення технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), про продаж на земельних торгах права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погребищенської міської ради.

  Після обговорення за участі депутата міської ради Сергія Огородника та заступника начальника управління по зв'язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Володимира Шевчука сесія прийняла Стратегію розвитку Погребищенської міської територіальної громади до 2030 року.

  Депутати внесли зміни до бюджету Погребищенської міської територіальної громади на 2021 рік, до Комплексної цільової програми соціального захисту жителів Погребищенської міської територіальної громади на 2021 рік, до Програми підтримки сім»ї та забезпечення прав дітей Погребищенської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Погребищенської міської ради Вінницької області на 2021 рік.

  Важливим питанням повістки денної сесії було питання про затвердження на посади старост у Бабинецький, Ширмівський, Сніжнянський та Спичинецький старостинські округи. Після обговорення висунутих кандидатур депутати затвердили на посади старост: у Бабинецький старостинський округ Ларису Анатоліївну Ковальчук, у Ширмівський - Світлану Володимирівну Слотвінську, у Сніжнянський – Тетяну Іванівну Адамчук. Депутати не затвердили Віталія Олексійовича Ратошнюка на посаду старости Спичинецького старостинського округу.

  Відеозвіт про роботу 12 сесії: https://www.youtube.com/watch?v=jyltIB82sN4

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради