19 липня 2021 року міський голова Сергій Волинський провів апаратну нараду зі своїми заступниками та керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств ради.

  Міський голова проінформував про свою поїздку і прийом громадян 17 липня у с.Скибинці та наголосив на необхідності налагодження тісної співпраці між владою і представниками господарюючих структур на місцях.

  У середу планується проведення виїзного прийому громадян у Дзюнькові, з часом такі прийоми буде проведено у всіх центрах старостинецьких округів.

  Щодо основних заходів ради, які заплановані на найближчий час, мова, зокрема, йшла про підготовку до 14 сесії міської ради 8 скликання, яка відбудеться 29 липня 2021 року, та проведення фестивалю «Світанки над Россю» і форуму «Україна сакральна», що відбудуться відповідно 14 та 19 серпня 2021 року.

  Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Володимир Коріненко підняв питання про проведення благоустрою на території населених пунктів громади і безпосередню відповідальність старост за організацію та проведення цієї роботи у селах.

  Заступник міського голови Ігор Гордійчук вніс пропозиції по модернізації мережі освітніх закладів: «За всіма характеристиками наш опорний навчальний заклад №1 цілком підходить для того, щоб реорганізувати його в ліцей. Згідно вимог законодавства на сьогодні міська рада може це зробити своїм рішенням. А міську школу №2 потрібно було б зробити опорним навчальним закладом. Це зміцнить навчальні заклади, дасть змогу залучити на їх розвиток державні кошти, а головне - розширить можливості громади у наданні дітям освітніх послуг та підвищить рівень таких послуг».

  За підсумками наради міський голова дав доручення керівникам відповідно до повноважень структурних підрозділів ради, які вони очолюють.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради