26 липня 2021 року міський голова Сергій Волинський провів нараду за участі своїх заступників, секретаря міської ради, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету, керівників управлінь, відділів міської ради та медичних комунальних закладів.

  Головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської міської ради» Іван Роздольський проінформував про хід вакцинації в Погребищенській громаді. Зокрема, він повідомив, що з 21 липня в Україні розпочався п’ятий етап вакцинації проти COVID-19: відтепер усі категорії громадян, незалежно від професії, можуть отримати вакцину. В м.Погребище з 23 липня в колишньому приміщенні відділу освіти (при вході в парк) розпочав роботу центр вакцинації, де всі охочі мають можливість отримати щеплення.

  Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, стратегічного планування міської ради Евгеній Лабенко доповів про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку громади у першому півріччі 2021 року. Зокрема він зазначив, що за результатами успішної участі громади в інвестиційних конкурсах на потреби розвитку Погребищенської громади почали надходити кошти, в тому числі: ремонт корпусу початкової школи КЗ «Погребищенський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1» (3.38 млн. грн..), ремонт хірургічного відділення КП «Погребищенська центральна лікарня» (3.430 млн.грн.), реконструкція пам’ятного знаку (братської могили) та прилеглої території на Площі Героїв м.Погребище (4.8 млн.грн.), капітальний ремонт доріг комунального значення ( 11.96 млн.грн.), експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення (3 млн. грн.).

  Також під час наради розглянуто питання про:

  • підготовку до засідання виконавчого комітету міської ради (12 серпня 2021 р.) та 14 сесії міської ради, яка відбудеться 29 липня 2021 року;
  • проведення повторних тендерів на закупівлю дров для закладів освіти;
  • підготовку до проведення фестивалю «Світанки над Россю» і форуму «Україна сакральна», що відбудуться відповідно 14 та 19 серпня 2021 року;
  • підготовку до належного відзначення 30 – ти річчя Дня незалежності України;
  • благоустрій територій.

  За підсумками наради міський голова дав доручення, відповідно до повноважень, керівникам структурних підрозділів ради.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради