26 липня 2021 року міський голова Сергій Волинський провів робочу нараду з підприємцями громади.

  В нараді також взяли участь заступники міського голови, керівники, начальники, директори комунальних підприємств, установ, закладів, відділів, управлінь, центрів, служб Погребищенської міської ради.

  У вступному слові міський голова Сергій Волинський подякував підприємцям, які відгукнулись на запрошення, та наголосив, що головною метою даного зібрання є бажання влади вислухати підприємців та разом працювати в інтересах громади.

  З інформацією про виконання рішень міської ради щодо дотримання правил благоустрою виступили:

  • Віталій Гаврилюк, начальник КП «Погребищекомунсервіс»;
  • Олег Пожований, начальник Погребищенського управління головного управління держпродспоживслужби у Вінницькій області;
  • Анатолій Сладецький, головний спеціаліст відділу з питань житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв’язку, управління комунальною власністю управління житлово - комунального господарства побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв’язку, управління комунальною власністю, містобудування та архітектури Погребищенської міської ради.

  Начальник відділу регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища Погребищенської міської ради Дмитро Мельничук проінформував про порядок використання земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель та (МАФ) торгівлі.

  Заступник міського голови Олександр Тригуб детально проаналізував стан справ в громаді відповідно до, чинного законодавства із налагодженням роботи з побутовими відходами переходу на роздільне сортування та утилізацію, як цього вимагає закон. Він висловив надію, що підприємці громади з розумінням віднесуться та на законних підставах включаться в процес, адже станом на сьогодні лише 10% підприємців заключили угоди з КП «Погребищекомунсервіс» на утилізацію відходів, що є грубим порушенням чинного законодавства і гальмує процес можливості переходу на роздільне сортування та утилізацію на прикладі досвіду Іллінецької громади.

  Із пропозиціями щодо обговорених проблем виступили Василь Янівець, Олексій Мельник, Микола Мотруніч.

  Підводячи підсумок зібрання, міський голова Сергій Волинський висловив надію на конструктивну співпрацю з метою спільного вирішення піднятих питань.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради