На виконання Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Вінницькій області на території Погребищенської громади створено Центр масової вакцинації від COVID-19, він розміщений в актовій залі приміщення по вулиці Богдана Хмельницького, 77 працює у вихідні та святкові дні з 9 години до 13 год.

  Вакцинація проводиться без попереднього запису за зверненням, при наявності паспорта громадянина України та коду.

  У робочі дні вакцинація проводиться в пунктах щеплень амбулаторій ЗПСМ КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської міської ради. Усі охочі, а також за необхідності організовані колективи, можуть щепитися вакцинами:

  • Comirnaty/Pfizer-BioNTech – ревакцинація на 21-28 день після першої дози;
  • CoronaVac/Sinovac Biotech – через 28 днів;
  • Oxford/AstraZeneca – через 12 тижнів;
  • Moderna US,Inс – через 28 днів.

  «Запрошуємо всіх щепитися від гострої респіраторної інфекції, спричиненої COVID-19, адже попередити захворювання легше ніж ним перехворіти або померти. Також з приводу вакцинації можна звертатися до працівників фельдшерських пунктів та амбулаторій, які розташовані на території нашої громади, і звичайно ж - до свого сімейного лікаря», - зазначив Іван Роздольський, керівник Центру вакцинації, головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської міської ради. Він також повідомив, що станом на 2 серпня 2021 року 3 644 мешканці Погребищенської громади вакцинувались, із них - в Центрі минулих вихідних - 100 громадян.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради