3 серпня 2021 року заступник міського голови Ігор Гордійчук в сесійній залі міської ради провів нараду із старостами та працівниками відділу культури .

  Про хід підготовки до проведення обласного фестивалю «Світанки над Россю» учасників зібрання інформував Сергій Єфімовський – начальник відділу культури міської ради. Зокрема, він повідомив, що під час його проведення 14 серпня на міському стадіоні «Колос» відбудеться презентація старостинських округів, народних майстрів, фольклорних колективів. Для дітей будуть ігрові атракціони, лазерне шоу та інші розважальні заходи.

  Заступник міського голови Ігор Гордійчук детально зупинився на питанні участі старост в процесі організації підвезення фольклорних колективів та бажаючих побувати на фестивалі - мешканців старостинських округів. Він зокрема наголосив: «З часу пандемії коронавірусу на нашій території чи не вперше буде проведено такий масштабний багатолюдний захід обласного рівня. Тому необхідно всім нам відповідально поставитись до підготовки та активної участі».

  В ході наради було обговорено питання здійснення старостами нотаріальний дій, підготовки до відзначення 30-ти річчя Дня незалежності України.

  Іван Роздольський, керівник Центру вакцинації, головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської міської ради ознайомив із ходом проведення в громаді вакцинації від COVID-19. Він повідомив, що на території Погребищенської громади створено Центр масової вакцинації від COVID-19, який розміщений в актовій залі приміщення по вулиці Богдана Хмельницького, 77 і працює у вихідні, святкові дні з 9 години до 13 год. та запросив всіх щепитися від гострої респіраторної інфекції, спричиненої COVID-19, адже попередити захворювання легше ніж ним перехворіти.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради