29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

  24 серпня 2019 року Президент Володимир Зеленський підписав Указ про встановлення 29 серпня Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме 29 серпня 2014 року в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

  У цей день по всій країні передбачено приспущення Державного прапора України та оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання, обмеження розважально-концертних заходів та трансляцій на телебаченні і радіо, покладання квітів до пам'ятників, пам'ятних знаків та місць поховань захисників України а також проведення національно-патріотичних заходів.

  6 серпня 2021 року в приміщенні міськради відбулося засідання організаційного комітету з питання вшанування пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у Погребищенській громаді. Обговорено ряд заходів, у рамках Дня пам’яті, зокрема:

  • благоустрій могил та пам’ятних знаків загиблим захисникам;
  • встановлення меморіальних дощок; - оновлення державної символіки в громаді, Державного Прапора України біля могил захисників та пам’ятних знаків;
  • проведення військово-патріотичних, поминальних заходів.

  Звертаємось до всіх мешканців громади в цей день долучитись до загальнонаціональної хвилини мовчання, вшанувати загиблих захисників, вивішати Державний Прапор України із чорною стрічкою, утриматись від проведення розважальних заходів, запуску салютів тощо.

   Організаційний комітет