Обласний фестиваль «Світанки над Россю» зі вшанування пам’яті фольклористки Насті Присяжнюк, в рамках плеяди культурно-мистецьких заходів «Ти у мене єдина!»

  Дорогі погребищани та гості надросянського краю!

  14 серпня фестивальну естафету до 30-річчя Незалежності України прийме обласний фестиваль «Світанки над Россю» зі вшанування пам’яті фольклористки Насті Присяжнюк, в рамках плеяди культурно-мистецьких заходів «Ти у мене єдина!».

  Фестиваль відбудеться в місті Погребище на міському стадіоні «Колос», з метою збереження та розвитку фольклорного мистецтва, обрядових традицій та звичаїв рідного краю, духовного відродження.

  Саме з цією метою на святі працюватиме містечко майстрів декоративно-прикладного мистецтва з виставкою-продажем за участю місцевих та приїжджих митців;

  Пісні віднайдені і записані Настею Присяжнюк зі сцени лунатимуть голосами місцевих аматорських колективів;

  Також українська пісня пролетить над Россю у виконанні заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка» (художній керівник заслужений працівник культури України, професор КНУКіМ Петро Андрійчук), м.Київ та колективу «Експромт» Вінницької обласної філармонії ім. М.Д.Леонтовича.

  Сучасну українську музику присутнім подарують гурт «Декорум».

  Хедлайнери фестивалю гурт «Шпилясті кобзарі».

  Під завісу свята присутніх чекає Лазерне шоу.

 Для гостей фестивалю протягом дня будуть доступні смаколики місцевої кухні та атракціони для дітвори.

  Ми щиро запрошуємо всіх на обласний фестиваль «Світанки над Россю» зі вшанування пам’яті фольклористки Насті Присяжнюк, разом з нами відзначити свято Маковія та славний ювілей незалежності України.

  Начальник відділу культури Погребищенської міської ради Сергій Єфімовський