Дзюньківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, що входить до складу КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської міської ради, знаходиться в селі Дзюньків за 15 км від міста Погребище.

  14 серпня 2021 року голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов та його перший заступник Наталя Заболотна, разом з керівниками Вінницького району та Погребищенським міським головою Сергієм Волинським офіційно відкрили відремонтоване приміщення Дзюньківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

  На її капітальний ремонт у рамках президентської програми «Велике будівництво» витрачено 3,8 млн. грн. за рахунок субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Майже 400 тис. грн. виділено з місцевого бюджету.

  В ході ознайомлення з амбулаторією головний лікар КП «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Погребищенської міської ради Іван Роздольський повідомив, що у ній обслуговуватиметься 2600 жителів с.Дзюньків та навколишніх сіл Погребищенської територіальної громади і уже здійснюється прийом пацієнтів - працює сімейний лікар, дві медсестри, молодша медсестра та водій. У приміщенні є аптека і проводиться вакцинація від «Covid-19».

  Оновлене приміщення амбулаторії має другий поверх, де створені умови для проживання медперсоналу. Має амбулаторія і новий службовий автотранспорт - «Рено Дастер», який придбаний за кошти державної субвенції.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради