Реконструкція пам'ятного знака (братської могили) та прилеглої території по вул. Б. Хмельницького в м. Погребище Вінницької області

  В центрі міста розпочато роботи з реконструкції пам'ятного знаку (братської могили) та прилеглої території на Площі Героїв. Вартість робіт згідно проектно-кошторисної документації становить 9781 тис. грн. Кошти на проведення реконструкції на 2021 рік виділено з державного бюджету – 4751,00 тис. грн., з місцевого – 749,00 тис.грн. Згідно з календарним планом виконання робіт заплановано на 2 роки.

  Виконавцем робіт за результатами тендерних торгів в системі публічних закупівель ProZorro визначено ТОВ «ЖК-Гарант», кінцева вартість після завершення тендерних торгів – 9600,00 тис. грн.

  Згідно проектно-кошторисної документації площа ділянки виконання робіт складає 3100 м². Проектом передбачено реконструкцію пам’ятного знака (братської могили), влаштування нових меморіальних плит, підпірних стін квітників, сходів та пандусів, створення зелених зон, оновлення асфальтобетонного покриття дороги та влаштування тротуару з декоративної бетонної плитки, влаштування належного водовідведення дощових та талих вод з пішохідних зон з метою створення належних умов дозвілля громадян міста.

  Виконавчий комітет міської ради

  Паспорт об’єкту (Завантажити)