Шановні жителі Погребищенської громади!

  Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України. Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

  Наша країна – це широкі простори, золоті поля, калина, вишні в саду, тополі, родючий чорнозем, гори в хмарах, красиві ріки з краєвидами.

  Сьогодні на сході країни триває неоголошена війна за єдність, незалежність та право українців самим обирати своє майбутнє. Кращі сини нашої Батьківщини щодня ризикують життям заради миру та спокою на рідній землі.

  Пам’ятаємо та вшановуємо усіх Героїв, які поклали свої життя за Україну. Вічна пам'ять їм, честь і слава!

  Впевнений у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні усі разом на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до свого краю та своєї України.

  Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай впевненість у кращому майбутньому окрилює нас на нові звершення в ім’я Соборної Незалежної України.

  Слава Україні!!!

  З повагою міський голова Сергій Волинський