Урочистості з нагоди 30-ї річниці незалежності України за участі представників органів місцевого самоврядування, учасників АТО/ООС та їх сімей, трудових колективів, організацій та установ, політичних формувань і громадськості відбулися 24 серпня 2021 року у кінотеатрі ім. В.Терлецького.

  Погребищенський міський голова Сергій Волинський з вітальним словом звернувся до присутніх і, зокрема, зазначив: «Це не просто День народження держави.

  Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією. Яскравим прикладом нового покоління незалежної України є учасники Революції Гідності, серед яких – Герої Небесної Сотні, учасники антитерористичної операції на Сході України. Їм – особлива шана. Їхній подвиг – свідчення відповідальності та патріотизму, вкотре довів усьому світові, що українці – сильний народ, достойний кращого життя і готовий боротися за свої права». Він побажав усім учасникам урочистостей миру, добра, злагоди, віри у себе, у свою державу, у перемогу України.

  Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

  Кращих представників громади відзначено Грамотами та грошовими винагородами Погребищенської міської ради та її виконавчого комітету.

  Почесними гостями урочистостей були представники гміни Фалькув Свентокшиського воєводства Конецького повіту на чолі з війтом Хенріком Конечні. Пан Хенрік також привітав всіх з Днем незалежності України, побажав всіляких гараздів та вручив вітальну листівку з нагоди 30-ти річчя незалежності України міському голові Сергію Волинському.

  Захід завершився святковим концертом, підготовленим художніми колективами громади.

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради