24 серпня 2021року в м. Погребище відбулась урочиста патріотична хода з покладанням квітів до пам’ятного знаку «Захисникам України», пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» та мітинг біля Козацького Хреста «Борцям за волю України».

  У заході взяли участь ветерани АТО/ООС, рідні воїнів, керівництво міської ради, волонтери, громадські активісти, мешканці нашого міста, мама загиблого воїна-героя АТО Євгена Левчука, священники Православної церкви України, а також представники гміни Фалькув Свентокшиського воєводства Конецького повіту республіки Польща на чолі з війтом Хенріком Конечні.

  Учасники заходу пройшли урочистою ходою від центру м.Погребище до Козацького Хреста «Борцям за волю України» та поклали квіти.

  Священники Православної церкви України отець Богдан та отець Петро відслужили панахиду.

  Звертаючись до учасників мітингу, отець Богдан зачитав послання Блаженнійшого Митрополита України Епіфанія та наголосив, що за незалежність та волю український народ боровся з часів козацької доби, січових стрільців, Героїв Крут, ОУН/УПА, дисидентського руху і до сьогоднішніх подій, які відбуваються на Сході України. Він висловив впевненість у перемозі України над московським агресором та побажав усім Божої благодаті і миру.

  Перед учасниками заходу також виступив голова ГО «Погребищенська спілка учасників АТО та інших бойових дій» Павло Сердюк. Він привітав зі святом та побажав усім міцного здоров'я, миру, сімейного затишку і добра.

  Захід завершився спільним фото біля Козацького Хреста «Борцям за волю України».

  Відділ організаційної та інформаційної роботи міської ради