5 грудня у м.Погребищі відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування. Даний захід був проведений в приміщенні районної ради, де були запрошені, міський і сільські голови, депутати різних рівнів, працівники апарату, міський і сільські голови та секретарі міської і сільських рад району. Відкрили захід, Голова РДА С.Скарбовійчук та заступник голови районної ради С.Волинський, які подякували представникам місцевого самоврядування за працю у процесі розвитку громад.Також з теплими словами до присутніх звернувся міський голова А.Білик.

 

  В м. Погребище 5 грудня відбулося відкриття Центру обслуговування платників податків у Погребищенському районі. Це 22-й на Вінниччині Центр обслуговування платників. Даний Центр надасть громадськості відчути суттєві відмінності в наданні адміністративних послуг від кваліфікованих працівників.

  10 грудня цього року відбулася 50 позачергова сесія міської ради. Порядком денним даної сесії були слідуючі питання:

  1. Про затвердження проектно - кошторисної документації та експертний звіт по робочому проекту: " Капітальний ремонт водопроводу в м. Погребище, Вінницької області".

  2.Земельні питання.

  3. Різне На даній сесії було виділено матеріальну допомогу учасникам АТО.