Незабаром пролунає шкільний дзвінок і для тисяч дітей розпочнеться черговий, а для декого – перший, навчальний рік.

  Передбачливі батьки готуються до нього завчасно, прискіпливо вибираючи для дитини шкільний одяг, взуття, спортивну форму, шкільне приладдя.

  Але не менш важливим є стан здоров’я дитини, адже з початком навчального року суттєво змінюється її режим дня, збільшуються статичні (вимушене тривале сидяче положення під час уроків та відсутність денного сну, під час якого опорно-руховий апарат розслаблявся та відпочивав), зорові та розумові навантаження. Крім того, будь-який колектив, особливо дитячий, – це підвищений ризик розповсюдження інфекційних захворювань і добре відомих, але недооцінених сьогодні, паразитарних хвороб, таких як педикульоз чи короста (чесотка).

  Увага планове відключення електроенергії

  Згідно повідомлення АТ «Вінницяобленерго» у зв’язку із здійсненням робіт з технічного обслуговування електромереж буде здійснено планове відключення електроенергії:

  7 вересня 2021 року з 09:00 по 16:00

  Планова робота. ПЛ-10 кВ Ф-1 ПС 110/35/10 кВ "Погребище" від ЛР-1 до ЗТП-149, розчистка траси:

  Сьогодні, 29 серпня, в країні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та її територіальну цілісність.

  Мітинг-реквієм відбувся біля пам’ятного знаку «Захисникам України», нашим землякам, які загинули під час проведення АТО/ООС на Сході України.

  У заході взяли участь батьки загиблих бійців, учасники АТО/ООС, представники органів місцевого самоврядування, працівники військового комісаріату, трудових колективів, організацій та установ, громадськість.

  28 серпня на території Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України «Дзвін пам’яті».

  У цей день в 2014 році віддав життя, захищаючи Україну від російського агресора ШКОЛЬНИЙ Олег Андрійович, сержант, розвідник 25-го батальйону територіальної оборони "Київська Русь".

  27 серпня 2021 року заступник голови Погребищенської міської ради Ігор Гордійчук провів засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету міської ради, на якому обговорено всього 13 питань: про доцільність позбавлення батьківських прав, вчинення правочину від імені малолітньої дитини, 4 питання щодо доцільності влаштування дітей в спеціалізовані заклади освіти та 5 питань про хід соціального супроводу сімей

  27 серпня 2021 року в приміщенні кінотеатру ім.В.Терлецького відбувся виступ військового оркестру центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України з м.Вінниці за сприяння Погребищенського міського голови Сергія Волинського в рамках заходів з вшанування захисників України та пам’яті загиблих, які захищали незалежність, суверенітет та її територіальну цілісність.

  Напередодні Дня пам’яті захисників України, 27 серпня у м. Погребище на стадіоні «Колос» Погребищенська міська рада та Погребищенська спілка учасників АТО та інших бойових дій при підтримці відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області провели Всеукраїнський патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ», який закладає традицію щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів та проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України.

  Підписано угоду про взаємодію та партнерство в галузі фізичної культури та спорту

  27 серпня 2021 року Погребщенська міська рада, в особі міського голови Сергія Волинського та Громадська організація «Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області», в особі голови Павла Хникіна (дворазового срібного призера олімпійських ігор), з метою реалізації національної реформи децентралізації й керуючись Меморандумом про взаємодію та співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування « Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Національним олімпійським комітетом України підписали угоду про взаємодію та партнерство в галузі фізичної культури та спорту.

  Звернення міського голови з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

  Третій рік поспіль 29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Наші українські Герої - приклад мужності та незламності. Вони власною кров’ю вписали свої імена в історію незалежності України.

  Напередодні Дня пам’яті захисників України, о 9.00 год. 27 серпня у м. Погребище на стадіоні «Колос» Погребищенська міська рада та Погребищенська спілка учасників АТО та інших бойових дій при підтримці відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області проводить Всеукраїнський патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ», який закладає традицію щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів та проводиться з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян України.